Skip to main content

Zapraszamy Państwa na konferencję poświęconą rynkowi usług księgowych w Polsce w rok po wprowadzeniu deregulacji rynku księgowego. Konferencja odbędzie się dnia 9 czerwca 2015 r., a więc w Dniu Księgowego, w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. 

Głównymi partnerami konferencji jest firma Soneta Sp. z o.o., producent systemu do zarządzania enova365 oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, natomiast organizatorem Konferencji jest portal Księgowi Przyszłości. 

Organizatorzy wydarzenia postanowili sprawdzdzić na ile przewidywania zarówno przeciwników jak i zwolenników wprowadzenia deregulacji się ziściły, a więc jakie efekty oraz zmiany faktycznie dotyczą rynku usług księgowych.

Przewidziano dwie części Konferencji. W pierwszej części zaplanowano debatę na temat raportu z ogólnopolskiego badania przeprowadzonego wśród właścicieli i kierowników firm oraz przedstawicieli biur świadczących usługi księgowe. Część druga pod hasłem „Jak się wyróżnić na tle konkurencji” zostanie poświęcona promocji w sektorze finansowym i bazować będzie na czterech głównych hasłach: wiedza, reklama, technologia i kariera.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani bliższymi szczegółami – zapraszamy do kontaktu ze specjalistami POLKAS.