Skip to main content

W dniu 20.06.2024r w Krakowie odbyła się konferencja organizowana przez jednego z producentów – firmę Comarch – pod tytułem “Letnie Premiery!”.

Oczywiście jako że jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Comarch, nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu!

Na konferencji obecni byli: Marcin Hetman, Adam Rokita, Tomasz Karaś oraz nasz Kierownik zespołu Comarch – Zbigniew Oleksy.

Na spotkaniu zaprezentowane zostały plany rozwojowe na najbliższy rok oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz nowość w portfolio – Comarch ERP Enterprise (Autoryzacja już niebawem).
Ponadto ostatni blok został podzielony na dwie części – w jednej udział wziął Adam który zapoznał się z tematem sztucznej inteligencji w Comarch ERP Optima, natomiast reszta ekipy wzięła udział w prezentacji nowości oraz planów rozwojowych systemu Comarch ERP XL, Comarch ERP Enterprise. Podczas tych drugich warsztatów szczególny nacisk został położony na obszar produkcji który w dzisiejszych czasach staje się kluczowy dla powodzenia i sukcesu firm produkcyjno handlowych. Zapoznaliśmy się z nowościami jakie będzie oferować Comarch MES, Comarch APS oraz nowy obszar w który firma POLKAS będzie chciała wejść i uzyskać autoryzację na jesień – Comarch IoT MES.

Spotkania tego typu dają nam wiedzę oraz sposobność by dla naszych Klientów być partnerem w biznesie który dodatkowo, oferując im nowości i nowe możliwości – pomaga im rosnąć oraz wyprzedzać konkurencje.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia: