Skip to main content

Decyzja o wdrożeniu nowego systemu informatycznego zawsze związana jest z poważnymi zmianami organizacyjnymi w firmie. Wybór właściwej i kompetentnej firmy wdrożeniowej jest kluczowy z punktu widzenia szybkiego przeprowadzenia i zakończenia prac instalacyjnych i konfiguracyjnych.

PolKas jako jedna z niewielu firm jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę zarówno w zakresie usług, jak i dostaw sprzętu i oprogramowania. Dysponujemy dużym doświadczeniem w zakresie wdrażania, konfigurowania oraz dostosowywania systemów informatycznych do indywidualnych potrzeb, zapewniamy również usługi szkoleniowe wraz z kompleksowym wsparciem powdrożeniowym.

Dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi umożliwiamy Państwu również zakup licencji oprogramowania, serwerów, sprzętu komputerowego oraz innych niezbędnych akcesoriów.

Wiążąc się z nami jako opiekunem informatycznym otrzymają Państwo gwarancję tego, że jeden dostawca będzie w stanie zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby związane z szeroko pojętą informatyką.