Skip to main content

Polskie firmy produkcyjne coraz chętniej inwestują w nowe technologie. Jest to trend który w naszej ocenie przyniesie im wymierne korzyści – nie tylko finansowe. Informatyzacja hal produkcyjnych to jeden z elementów poprawiających jakość pracy tzw. „pracowników fizycznych”.

Jako doświadczony partner IT proponujemy naszym klientom tylko sprawdzone rozwiązania z najwyższej półki jakościowej.

Przykładem są urządzenia dotykowe polskiej firmy iTouch, z powodzeniem wykorzystywane przez naszych klientów w kraju i za granicą. W dniu dzisiejszym dotarły do nas kolejne 4 sztuki, które trafią do jednej z firm na śląsku.

Za wyborem tych urządzeń stoi wysoka jakość wykonania oraz niemal nieograniczone możliwości modyfikacji urządzeń do potrzeb klienta. Można je obejrzeć na zdjęciu poniżej:

Urządzenia widoczne na zdjęciu zostały wyposażone w 15” pojemnościowe ekrany dotykowe, czterordzeniowe procesory Intel, dyski SSD, złącza RS-232 do komunikacji z drukarkami i wagami, szybkie porty USB 3.0, porty LAN i karty WiFi. Podzespoły zamknięte zostały w obudowie ze stali malowanej proszkowo, która jest niezwykle odporna na uszkodzenia i zapewnia ochronę w ciężkich warunkach eksploatacyjnych (IP65). Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows, zapewniając idealne środowisko dla naszej autorskiej aplikacji „Panel Operatora”, która w połączeniu z systemem Comarch ERP XL tworzy narzędzie kontroli realizacji produkcji, kolekcji informacji jakościowych i przekazywania w uproszczonym środowisk wybranych danych systemu pracownikom w czasie rzeczywistym.

W niedługim czasie realizowana będzie tez dostawa do jednej z małopolskich fabryk, gdzie dodatkowo urządzenia zostaną wyposażone w możliwość wyświetlania na ekranach zewnętrznych analiz produkcji w toku.

Zainteresowanych nabyciem urządzeń marki iTouch zapraszamy do kontaktu z działem handlowym POLKAS pod numerem telefonu 12 6340544 i mailowo na erp@polkas.pl