Elektroniczne Etykiety Cenowe

Elektroniczne etykiety cenowe ( Electronic Shelf Labels ) – jest to rozwiązanie które służy do komunikacji pomiędzy systemem na placówce handlowej a informacją która jest wyświetlana na etykiecie cenowej. Dzięki temu można w łatwy i sprawny sposób zarządzać zarówno polityką cenową, optymalizacją cen jak również informacjami o konkretnym produkcie. Komunikacja pomiędzy systemem sprzedażowym w sklepie a etykietą odbywa się z wykorzystaniem podczerwieni. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest integralność systemu sprzedażowego na placówce ( POS – Point of Sale) z systemem elektronicznych etykiet ( ESL) co zapewnia klientom i obsłudze pewnośc że wyświetlane na etykiecie przy określonym produkcie informacje są zgodne z informacjami na kasach. Główne założenie producentów ESL to zapewnienie detalistom mozliwości wprowdzania różnych strategii marketingowych, reagowania na działania konkurencji poprzez zmiany cen, wprowadzanie promocji itd.

W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje etykiet: etykiety graficzne i etykiety segmentowe

Etykiety graficzne (dotMatrix) – to rozwiązanie wykorzystujące technologię papieru elektronicznego. Poza standardowymi informacjami ( cena, produkt ) etykieta ma możliwośc wyświetlania informacji o produkcie, kod kreskowy , stan magazynowy oraz elementy graficzne takie jak loga, symbole.

Etykiety segmentowe – to rozwiązanie mniej zaawansowane technologicznie. Umożliwia jedynie wyświetlanie podstawowych informacji bez możliwości zastosowania grafiki.

Potrzebujesz szczegółowej oferty lub dodatkowych informacji, zadzwoń do nas – tel. 12 634 05 44.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.