Skip to main content

Oprogramowanie ERP nie jest już dzisiaj wykorzystywane tylko w branży handlowej. Coraz częściej firmy usługowe sięgają po rozwiązania informatyczne mające na celu zwiększenie ich skuteczności. Mówimy tu także o firmach które nie posiadają towaru ani magazynu. ERP jest systemem modułowym zatem jakie są najlepsze dla firmy usługowej?

1. CRM – to narzędzie do zarządzania kontaktem z klientami. Więcej informacji o CRM można znaleźć pod tym adresem: https://erp.polkas.pl/systemy-crm-co-to-jest-i-dlaczego-jest-takie-wazne/

2. Projekty – jest to moduł do planowania i zarządzania realizacją projektu. Można w nim zaplanować budżetowanie projektu oraz zadania do wykonania. Istnieje możliwość łączenia projektów w kampanie.

3. Workflow – system do planowania i automatyzacji procesów biznesowych. Można w nim zaplanować obieg dokumentów, proces wykonywania codziennych czynności, itp. System ten eliminuje potencjalne błędy, podpowiada rozwiązania w określonych sytuacjach i usprawnia proces działania firmy.

4. Serwis – moduł ten pozwala rejestrowac przyjmowany sprzęt do serwisu. Można stworzyć zadanie które potem otrzymuje serwisant. Dla każdego urządzenia dostępna jest pełna historia jego napraw oraz przeglądów.

Wymienione powyżej moduły to tylko część z większej puli. Jeżeli Państwa by interesowały inne rozwiązania, bardzie dopasowane do potrzeb i oczekiwań – zapraszam do kontaktu. Chętnie dopasujemy optymalne rozwiązanie (finansowo jak i funkcjonalnie) oraz wdrożymy je w Państwa firmie.