Skip to main content

Krakowski producent systemu do zarządzania enova365 – firma Soneta sp. z o.o. – wprowdziła jakiś czas temu do swej oferty moduł dodatkowy – enova365 e-mail, pozwalający na pełną obsługę wiadomości elektronicznych bezpośrednio z systemu wszystkim jego użytkownikom, niezależnie od wykorzystywanych przez nich modułów.

Użytkownicy systemu enova365 mogą mieć dostęp do pełnej funkcjonalności poczty e-mail w systemie enova365:

  • bezpośrednio w modułach enova365 Projekty lub enova365 CRM,
  • w przypadku braku powyższych modułów jako moduł dodatkowy enova365 e-mail,
  • poprzez bezpłatny moduł dodatkowy w instalacji pełnej platynowej.

Moduł dodatkowy enova365 e-mail jest modułem umożliwiającym optymalizację pracy wszystkich pracowników firmy – pozwala na obsługę poczty elektronicznej bez konieczności korzystania z zewnętrznego systemu ( klienta poczty ), przelogowywania się itp.

Funkcjonalność modułu pozwala między innymi na korzystanie z formatu pdf przy wykorzystaniu mechanizmów wbudowanych bezpośrednio w systemie enova365.

Zakup dodatkowego modułu jest objęty promocją jeszcze tylko kilka dni – do dnia 30 września 2014 r. Cena za moduł serwerowy, a więc obejmujący wszystkie stanowiska systemu enova365, wynosi 1 490 zł netto!

Jeśli zainteresowani jesteście Państwo bliższymi informacjami na temat nowego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaprezentujemy nowe możliwości systemu enova365!