Skip to main content

24comarchcloudFirma Comarch słynie ze swoich rozwiązań informatycznych. Oprogramowanie krakowskiego lidera IT jest obecne globalnie, na wszystkich kontynentach, nie licząc Antarktydy. Firma rok w rok zdobywa laury za innowacyjność i jakość swoich produktów.

Najszybciej rozwijającym się spektrum rynku IT jest bez wątpienia chmura. Rozwiązania tego typu są oferowane przez największych graczy na rynku, miedzy innymi Microsoft i Google. Tematem od kilku lat zajmuje się również Comarch, posiadający jedno z największych Data Center w Europie. Warto również nadmienić, że z usług Comarchu w tym zakresie korzystają kluczowi partnerzy biznesowi w Polsce, jak choćby T-Mobile, ING, BP czy BNP Paribas.

Tę samą jakość usług, bezpieczeństwo i przede wszystkim ekonomię rozwiązania możecie Państwo pozyskać we współpracy z POKAS. Jako autoryzowany partner Comarch, a także firma od wielu lat związana z rynkiem informatycznym w Polsce staramy się proponować naszym klientom produkty i usługi w stu procentach pokrywające się z potrzebami. Wiemy jak ważne w dzisiejszym świecie jest bezpieczeństwo danych, niezależnie od stopnia zabezpieczeń własnego serwera nie da się całkowicie wyeliminować zagrożeń.

Hosting Comarch, będący jednym z elementów szeroko pojętej chmury, pozwala w znaczącym stopniu ograniczyć niebezpieczeństwo związane z utratą danych ze względu na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem, ataki hackerskie, czy przerwy w dostawie energii. Serwery Comarch Data Center są zlokalizowane w specjalnie przystosowanym do tego budynku, zapewniającym odpowiednią temperaturę i wilgotność, posiadającym zabezpieczenia przed krótkotrwałym brakiem zasilania, jak również generatory dieslowskie, pozwalające na pracę przy długiej awarii. Zapory informatyczne są również na światowym poziomie.

Porównanie kosztów utrzymania własnej infrastruktury może samo w sobie skłaniać do skorzystania z oferty Comarch. Dla małej firmy posiadającej 2-3 stanowiska oprogramowania wartość energii zużytej miesięcznie przez własny serwer będzie większa od ceny usługi! Nie zapominajmy o kosztach inwestycji w samą maszynę, liczoną między kilka a kilkanaście tysięcy złotych.

Zainteresowanych szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z działem handlowym POLKAS, telefonicznie 12 634 05 44 lub mailowo na erp@polkas.pl