Skip to main content

Za nami rok 2020, w którym niemal wszystkie firmy zderzyły się z niespodziewanymi okolicznościami – i musiały się do nich dostosować. Konieczność odnalezienia się w pandemicznych realiach wielu firmom produkcyjnym (i nie tylko) uświadomiła, jak ważne jest posiadanie nowoczesnych rozwiązań wspierających wszystkie procesy w przedsiębiorstwie i pozwalających na zachowanie kontroli nawet w przypadku głębokich ograniczeń w  funkcjonowaniu firm.

Rok 2021 także zapowiada się na pełen wyzwań, dlatego warto sięgnąć po sprawdzone metody digitalizacji procesów produkcyjnych, kryjące się pod pojęciem Przemysł 4.0. Korzyści wynikające z informatyzacji w firmie produkcyjnej to przede wszystkim obniżenie kosztów, zwiększenie efektywności, zmniejszenie ryzyka błędu, łatwy dostęp do potrzebnych danych, usprawnienie wymiany informacji – co przekłada się na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Dla wszystkich, którzy chcą wdrożyć rozwiązania informatyczne, zwiększające efektywność produkcji, Comarch przygotował bezpłatny webinar. Podczas niego eksperci Comarch przestawią 3 praktyczne pomysły i rozwiązania, których zastosowanie w znaczący sposób usprawnia procesy produkcyjne. Wśród omawianych zagadnień znajdzie się m.in. kontrola nad danymi produkcyjnymi i sposoby na uniknięcie w nich przekłamań, jak redukować opóźnienia w przezbrojeniu maszyn i jak rzetelnie kalkulować koszt produktu.

Webinar odbędzie się 2 lutego o godz. 11.00. Wszystkich zainteresowanych  rejestracją na to wydarzenie, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.