Skip to main content

enova365

enova365 została uhonorowana laurem „Aplikacja Roku 2014” za swój interfejs, okrzyknięty najbardziej ergonomicznym i efektywnym spośród wszystkich aplikacji tworzonych pod Windows Phone 8.

Teraz firma Soneta wykonuje ruch w stronę największego segmentu rynku mobilnego – Systemu Android.

Aplikację enova365 ze Sklepu Play pobrało już ponad 500 osób, zebrała pozytywne recenzje i ze średnią ocen na poziomie 4.8/5 nieustannie rozszerza swój zasięg. Kampania promocyjna nowego rozwiązania również przybiera na sile. Informacje o aplikacji można znaleźć na stronach producenta i w mediach społecznościowych. Specjalna kampania kierowana jest również do działów handlowych firm korzystających z rozwiązań Sonety.

Podstawową zaletą aplikacji mobilnych enova365 jest pełna funkcjonalność wersji desktopowej. Mobilny interfejs pozwala planować podejmowane działania, generować dokumenty, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, jest przyjazne użytkownikowi, gwarantuje też zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

Aplikacja do działania wymaga wykupionej w danym obszarze licencji enova365 Multi. Przykładowo, jeżeli chcemy prowadzić pełną księgowość i zezwolić na dostęp mobilny jednemu księgowemu, musimy wyposażyć się w licencję modułu Księga Handlowa, do którego nasz księgowy będzie się logował przy wykorzystaniu interfejsu mobilnego. Wymagane jest również ciągłe połączenie sieciowe.

Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem rozwiązania zapraszamy do Sklepu Play. Jeśli Jesteście Państwo zainteresowani szczegółami oferty enova365, zachęcamy do kontaktu mailowego na erp@polkas.pl oraz telefonicznie 12 634 05 44.