Skip to main content

W tym roku Comarch już po raz trzeci organizuje cykl czterech konferencji dedykowanych dla firm produkcyjnych, odbywających się pod hasłem „Produkcja w dobrych rękach 2018”. Warto skorzystać z tej możliwości, szczególnie że udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Poprzednie edycje odbiły się szerokim i pozytywnym echem w branży „industries”, przede wszystkim z uwagi na konkretną i praktyczną tematykę poruszonych zagadnień. Podczas tegorocznej edycji poruszone zostaną między innymi takie zagadnienia, jak praktyczne aspekty kosztorysowania wytworzenia produktów, sposób w jaki cyfryzacja wpływa na utrzymanie ruchu, linie produkcyjne oraz generalnie działanie firm produkcyjnych. Oprócz tego odbędą się sesje tematyczne o harmonogramowaniu, planowaniu i rozliczaniu produkcji, a także z uwagi na wchodzące w życie przepisy prawne nie może zabraknąć wykładów o RODO i split payment. Warto w tym miejscu po raz kolejny potwierdzić, że systemy Comarchu są w pełni przygotowane do nowego stanu prawnego. Dotyczy to zarówno dedykowanego dla firm produkcyjnych oprogramowania Comarch ERP XL, jak i Comarch ERP Optimy i Comarch ERP Altum.

Konferencje odbędą się między 22, a 25 maja 2018 w 4 miastach w Polsce według następującego harmonogramu:

  • 22 maja w Katowicach, w hotelu Vienna House.

  • 23 maja w Poznaniu, w hotelu Poznańskim.

  • 24 maja w Gdańsku, w hotelu Almond.

  • 25 maja w Warszawie, w hotelu Radisson Blu Sobieski.

Zapisy już trwają, chętnych zapraszamy do kontaktu z nami. Radzimy nie czekać na ostatnią chwilę, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!