Skip to main content

Comarch jak co roku organizuje konferencję Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL. Tegoroczna edycja odbędzie się 7 października. Dzięki dostępowi on-line w ubiegłorocznej konferencji udział wzięło ponad 1000 użytkowników. W tym roku Spotkania także zostały zaplanowane w wersji online. Do udziału w konferencji zachęcamy nie tylko osoby decyzyjne, ale również wszystkich pracowników odpowiadających za poszczególne obszary funkcjonowania firmy.

Podczas konferencji odbędzie się kilkanaście wystąpień specjalistów, którzy opowiedzą o najważniejszych zmianach w systemie, o nowych funkcjonalnościach, a także o aplikacjach współpracujących z Comarch ERP XL. Zaprezentowane zostaną również planowane w najbliższych wersjach systemu kierunki rozwoju. Oprócz tego swoimi doświadczeniami podzielą się firmy korzystające z systemu Comarch ERP XL i dodatkowych rozwiązań ERP 4.0.

Oprócz głównych wystąpień w ramach konferencji przewidziane są dwa równoległe panele, na których zaprezentowane zostaną dodatkowe narzędzia i rozwiązania usprawniające zarządzanie różnymi obszarami przedsiębiorstwa.

Wszystkim zarejestrowanym uczestnikom konferencji, którzy wezmą w niej udział, zostaną udostępnione wszelkie prezentacje oraz nagrania z paneli tematycznych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przekażą agendę konferencji oraz informacje dotyczące rejestracji na wydarzenie.