Skip to main content

Firma POLKAS stawia na niezależność w każdym aspekcie działalności, również w zakresie oferowanych systemów klasy ERP. Dążymy do zapewnienia klientom optymalnych rozwiązań dla każdego rodzaju działalności, począwszy od najprostszych, jak programy do fakturowania. Już od tej klasy oprogramowania można wybrać sobie sposób jego użytkowania i licencjonowania. Jedna możliwość to zakup licencji na własność i zainstalowanie jej w ramach własnej infrastruktury sprzętowej, druga to program do fakturowania online, czyli używany za cenę miesięcznego abonamentu poprzez przeglądarkę internetową. Atutem modelu usługowego jest to, że mamy gwarancję pracy na najaktualniejszej wersji programu oraz to, że cała baza, wszystkie dane zabezpieczone są w Data Center Comarchu. Jeżeli korzystamy z wersji stacjonarnej, wówczas warto skontaktować się ze specjalistami POLKAS celem zapewnienia właściwej ochrony ważnych danych, ewentualnie odwiedzić stronę ibard24 download i pobrać narzędzie do archiwizacji autorstwa Comarch. Celem uniknięcia pomyłki przy składaniu zamówienia sugerujemy kontakt z Działem Handlowym ERP POLKAS, a nasi specjaliści pomogą dobrać optymalny pakiet oraz od razu zamówią go w Państwa imieniu. Wystarczy potem tylko kliknąć w link, potwierdzić zamówienie i gotowe!

Oprogramowanie do fakturowania wzbogacone o obsługę magazynu / magazynów występuje jako Handel. Moduł ten często posiada możliwości dalszej rozbudowy o obsługę magazynu wysokiego składowania (WMS) oraz kodów kreskowych, kodów paskowych (ang. barcode).

Osobną linię programów stanowią systemy do księgowości, kadr oraz ewidencji środków trwałych. Biorąc pod uwagę uniwersalność tych obszarów oraz to, że prawie każda firma z nich korzysta, to wszyscy producenci dbają przede wszystkim o zgodność z przepisami takich modułów jak Kadry i Płace, Księga Handlowa, Księga Podatkowa oraz Środki Trwałe (w niektórych systemach występujące pod nazwą Księga Inwentarzowa). „Chcieć” nie zawsze znaczy „móc”, w związku z tym przy wyborze rozwiązania informatycznego dla kadrowej czy księgowej zalecamy skorzystanie z porady fachowca, forum kadrowe czy księgowe nie jest tutaj bowiem dobrym i przede wszystkim wiarygodnym źródłem informacji.

Niektórzy producenci, jak na przykład Comarch czy Soneta nie ograniczają się tylko do systemów ERP, ale oferują również szereg rozwiązań dodatkowych, jak platformy e-commerce, obsługa formatu EDI, narzędzia Business Intelligence, rozwiązania mobilne czy systemy informatyczne w medycynie.