Skip to main content

Tak, taka możliwość pojawiła się w najnowszej wersji Comarch Mobile 2018.1. Jest to jedna z najistotniejszych zmian wprowadzonych w aplikacji. Dzięki niej, podczas korzystania z promocji limitowanych, można w łatwy sposób zdefiniować, czy limit ma być kontrolowany dla każdego z kontrahentów osobno, czy obowiązywać łącznie dla wszystkich kontrahentów.

To nie jedyna zmiana dotycząca promocji w nowej wersji Comarch Mobile. Dodano także możliwość określenia maksymalnej ilości pakietów w promocjach pakietowych. Wśród udoskonalonych funkcjonalności znalazły się również narzędzia dla przedstawicieli handlowych – w nowej wersji aplikacji mogą oni planować wizyty bez określonych godzin czy wizyty całodzienne. Comarch umożliwił także kopiowanie wizyt z jednego dnia, co upraszcza zarządzanie kalendarzem spotkań. Rozwinięto też parametry wizyt o raport obecności i raport konkurencji.

Rozszerzono także możliwość wprowadzania informacji o kontrahencie – przypisanie osoby kontaktowej do dodatkowego adresu kontrahenta oraz definiowanie opisu i powiatu w karcie kontrahenta. W nowej wersji dodano też możliwość zapisu zdjęć na pamięci zewnętrznej.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych aktualizacją swojego systemu ERP i rozwiązań mobilnych, prosimy o kontakt – 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl. Nasi specjaliści udzielą potrzebnych informacji i przeprowadzą aktualizację programów.