Skip to main content

Comarch ERP XT najlepszym produktem ERP w konkursie „Best in Cloud 2017”

Ranking „Best in Cloud” jest organizowany przez redakcję magazynu Computerworld. Zwycięzcy w swoich kategoriach zostali wytypowani przez ekspertów i praktyków, na co dzień korzystających z systemów ERP – menadżerów IT z listy CIO 100.

Celem konkursu było wskazanie najciekawszych rozwiązań oraz usług dostępnych na polskim rynku w modelu chmurowym. Swoje produkty zgłosiło kilkudziesięciu dostawców rozwiązań cloudowych – były to zarówno mniejsze firmy, jak i czołowi producenci oprogramowania dostępnego w chmurze. Spośród nich kolegium redaktorów Computerworld wybrało do drugiego etapu 25 firm, które zgłosiły 29 rozwiązań w ośmiu kategoriach. Menadżerowie z listy CIO 100 oceniali je pod kątem innowacyjności, oryginalności i potencjału oddziaływania na biznes.

Biorąc pod uwagę dużą konkurencję i wymagający zespół sędziów, tym bardziej należy podkreślić fakt, że kategorii „Najlepszy produkt ERP” zwyciężył Comarch ERP XT, używany przez tysiące małych i średnich firm w Europie. Mobilność, zgodność z dynamicznie zmieniającymi się przepisami czy możliwość generowania plików JPK to tylko kilka zalet tego systemu. Oprócz tego Comarch ERP XT oferuje rozbudowany moduł Business Intelligence, dzięki któremu w łatwy i praktyczny sposób można tworzyć różnego rodzaju analizy i raporty, oraz dostęp do profesjonalnych usług księgowych. System jest dostępny na komputerach przez przeglądarkę, a na urządzeniach mobilnych w postaci aplikacji na platformy Android i iOS. Wszystkie te zalety złożyły się na ostateczny wynik konkursu, podkreślający wysoką funkcjonalność, elastyczność i potencjał programu Comarch ERP XT.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach chmurowych dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: erp@polkas.pl lub 12 634 05 44.