Skip to main content

Bezpieczeństwo danych to kwestia, której żadna firma nie powinna zaniedbywać. Wielu właścicieli firm sięga po rozwiązania chmurowe, dzięki którym nie muszą sami dbać o np. o zabezpieczenie serwerów czy kopie danych. W takiej sytuacji za bezpieczeństwo danych – począwszy  od aktualnego oprogramowania w datacenter, a na ochronie przed atakami hakerskimi skończywszy – odpowiada dostawca danej chmury.

Dlatego Comarch w swoim datacenter wprowadza cykliczne okno serwisowe, podczas którego będą instalowane poprawki bezpieczeństwa, wydawane przez Microsoft w każdy drugi wtorek miesiąca. Takie okno serwisowe będzie realizowane regularnie – w nocy z drugiego czwartku na drugi piątek każdego miesiąca, konkretnie w godzinach między 22.00 a 2.00. W czasie trwania okien serwisowych mogą pojawiać się krótkotrwałe przerwy w dostępie do serwerów i usług.

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami chmurowymi lub narzędziami wspomagającymi bezpieczeństwo danych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.