Skip to main content

Akademia ERP - płatne praktyki i staże w IT - logo15. czerwca 2016 roku ruszyła w POLKAS Akademia Praktyki ERP. Jest to inicjatywa, dzięki której każdy, kto wiąże swoją przyszłość z branżą IT ma możliwość zdobycia wiedzy praktycznej, jak i doświadczenia, które jest niezbędne podczas prowadzenia projektów informatycznych. W ramach Akademii prowadzone będą staże oraz płatne praktyki, wprowadzające nowe osoby w sposoby pracy oraz technologie, które wykorzystywane są podczas wdrożeń zintegrowanych systemów klasy ERP, rozwijania ich funkcjonalności oraz obsługi serwisowej.

Osoby, które zostaną przyjęte do Zespołu, wpierw zapoznane zostaną ze strukturą firmy, jej wizją i celami. W dalszej kolejności stopniowo odbywać będą one szkolenia, w efekcie których przydzielane będą coraz to nowe zadania, zwiększające zakres ich umiejętności. Poprzez pracę w “żywym” zespole programistyczno-wdrożeniowym, nie zabraknie również okazji, aby rozwijać tzw. umiejętności “miękkie”, jak praca w zespole, czy też współpraca z klientami. Każda nowo przyjęta do Zespołu osoba, w zależności od doskonalonych umiejętności będzie mieć swojego opiekuna w osobie doświadczonego wdrożeniowca lub programisty, który będzie czuwał nad zawodowym rozwojem protegowanego i udzielał mu merytorycznego wsparcia.

Wojciech Kowalski, współwłaściciel POLKAS, który objął projekt Akademii osobistym nadzorem tak mówi o tej inicjatywie: „Potrzeby związane z oprogramowaniem klasy ERP rosną wraz z rozwojem przedsiębiorstw, przy czym trzeba mieć świadomość, że także w istotny sposób go warunkują. Dlatego na tym polu dostrzegamy ogromy potencjał. Jesteśmy pewni, że Akademia Praktyki ERP odniesie sukces, ponieważ opiera się na zasadzie ‘win-win’. Z jednej strony oczywiste są korzyści dla Adeptów, którzy w ten sposób zdobędą doświadczenie i nadadzą pęd swojej karierze, z drugiej – jesteśmy pewni, że najlepsi z nami zostaną i będą istotnymi filarami, na których oprzemy rozwój naszej firmy.”

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w programie szkoleniowym w ramach Akademii ERP POLKAS, wystarczy odwiedzić stronę erp.polkas.pl/akademia (menu: ZGŁOŚ SIĘ!) i zaznaczyć odpowiedzi na 7 pytań, dzięki którym możliwe będzie określenie roli dla nowego członka Zespołu, przypisanie właściwego opiekuna oraz przygotowanie ścieżki szkoleniowej.