Skip to main content

Pod koniec maja 2015 r. rozpoczął się program rozwoju kompetencji menadżerskich mający na celu przygotowanie kadry zarządzającej na czekające polskich przedsiębiorców zmiany technologiczne oraz rozwojowe. Celem przyświecającym organizatorom jest wskazanie możliwości odniesienia sukcesu biznesowego w nowej rzeczywistości przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi IT.

Organizatorem wydarzenia jest firma Soneta sp. z o.o., producent nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie programu enova365, natomiast Partnerami strategicznymi zostały Microsoft i Intel.

Honorowy patronat nad projektem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Business Center Club oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Część interaktywna programu rozpoczęła się 28 maja 2015 i dotyczyła możliwości pozyskania dotacji unijnych 2014 – 2020 na nowe technologie.

W okresie czerwiec – październik 2015 r. zostanie zorganizowany cykl śniadań biznesowych, które odbywać się będą w 5 miastach Polski. Udział w tych wydarzeniach wezmą specjaliści z zakresu zarządzania marką, sprzedażą w czasach cyfrowej rewolucji, marketingiem w sieci czy atrakcyjności marki.

Interesującym elementem przedsięwzięcia będzie z pewnością trendbook przygotowany we współpracy z Dziennikiem Gazety Prawnej. Gala Finałowa podsumowująca całość projektu odbędzie się w grudniu 2015 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny, wymaga natomiast wcześniejszej rejestracji. Aby poznać szczegóły dotyczące tego innowacyjnego przedsięwzięcia zapraszamy do kontaktu