Skip to main content

Większość przedsiębiorców stających przed wyborem oprogramowania dla swojej firmy zadaje sobie to pytanie. Zazwyczaj poszukiwania rozpoczynają się w wyszukiwarce internetowej. Po wpisaniu fraz typu „program do fakturowania z magazynem opinie”, „jaki polecacie dobry program do fakturowania forum” lub „program do księgowości jednoosobowa działalność”, pojawia się ogromna liczba stron internetowych, a ilość programów, informacji, reklam oraz opinii pozostawia w głowie przedsiębiorcy mętlik. Następnie przedsiębiorca udaje się do znajomego z branży, kontrahenta czy sąsiada, który podpowiada konkretny program, z którego akurat korzysta. Z tym punktem zaczepienia przedsiębiorca wraca przed komputer, by odnaleźć ów konkret, wyszukując np. „mała księgowość rzeczpospolitej download”, „comarch altum opinie” lub „symfonia finanse i księgowość samouczek”. Trafia na strony firm wdrażających oprogramowanie, wybiera tę, która daje największe rabaty, po czym otrzymuje program, z którego nie jest i nie będzie zadowolony…

Szanowni Państwo, tym nieco żartobliwym i przekoloryzowanym przedstawieniem sytuacji chcemy zwrócić uwagę na to, że wybór systemu dla firmy nie jest łatwym zadaniem. Każde przedsiębiorstwo ma swoją specyfikę, swój system pracy, swoje wymagania i oczekiwania wobec funkcjonalności programu. System informatyczny ma usprawniać działanie firmy, a nie tworzyć dodatkowe obowiązki czy wręcz problemy. Dlatego jego wybór i wdrożenie warto powierzyć profesjonalistom.

W POLKAS stawiamy na indywidualne podejście do każdego Partnera biznesowego. Wielokrotnie spotykamy się i rozmawiamy z przedsiębiorcami, by poznać ich potrzeby i wymagania dotyczące programów oraz ich funkcjonalności. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem trzech producentów oprogramowania: Comarch, Soneta i Sage, dlatego – inaczej niż wiele firm wdrożeniowych – dopasowujemy system do potrzeb Klienta, a nie odwrotnie. Przed wdrożeniem programu dokładnie analizujemy procesy zachodzące w firmie, by odpowiednio go skonfigurować. Nasz zespół programistów i informatyków tworzy dla Państwa indywidualne dodatki oraz integratory, służy pomocą w zakresie obsługi systemu i zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne. W swoich działaniach stawiamy na elastyczność, ciągły rozwój oraz – przede wszystkim – na spełnienie oczekiwań Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: 12 634 05 44 i erp@polkas.pl.