Drukarki fiskalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Drukarki fiskalne to urządzenia przeznaczone do pracy w komputerowych systemach sprzedaży. W odróżnieniu od kas fiskalnych drukarki fiskalne nie mogą pracować jako samodzielne urządzenia, ich zadanie polega głównie na rejestracji i wydruku paragonu fiskalnego dzięki współpracy z dowolnym oprogramowaniem sklepowo-magazynowym.

Nasza firma posiada w swojej ofercie najbardziej popularne i niezawodne drukarki fiskalne czołowych producentów tj. Novitus, Posnet, Elzab, Epson posiadające Świadectwa Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.

Bogaty wybór różnego rodzaju drukarek fiskalnych począwszy od urządzeń niewielkich rozmiarów poprzez drukarki o zaawansowanej technologii konstrukcji posiadające moduł kopii elektronicznej jak również drukarki fiskalne dedykowane poszczególnych branżom tj. drukarki apteczne, sprawi iż bez problemu znajdą Państwo urządzenia odpowiednie dla swoich potrzeb.

Poza bogatą ofertą urządzeń fiskalnych oferujemy również objęcie opieką serwisową kas i drukarek fiskalnych. Dysponujemy zespołem fachowców o wieloletnim doświadczeniu, którzy w każdej chwili służą pomocą w zakresie naprawy, przeglądów okresowych i szkolenia z obsługi urządzeń.

Potrzebujesz szczegółowej oferty lub dodatkowych informacji, zadzwoń do nas – tel. 12 634 05 44.