Skip to main content

System informatyczny enova mogą Państwo nabyć w obniżonej cenie nawet o 21% do końca grudnia 2012roku. Oprogramowanie jest dostosowane do zmian prawnych jakie będą obowiązywać od 1 stycznia 2013 roku.

Proponujemy Państwu następujące rabaty:

  • sekcja A – promocje w tej grupie skierowane są dla nowych klientów, którzy nie korzystają z systemu enova, a pracują na systemie dosowym. Rabaty na przejście z Dosa na system Windowsowy enova
  • sekcja B – promocja na rozbudowę posiadanej instalacji skierowana jest do obecnych użytkowników enova, którzy kupili system do 31.10.2012r.
  • sekcja C – promocje na zakup licencji w wersji platynowej dla nowych i obecnych klientów enova.

promocja erp enova

Modułowa konstrukcja systemu daje Państwu możliwość dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb. Wszystkie moduły pracują na jednej wspólnej bazie danych co gwarantuje integracje firmy w ramach systemu. System dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych : srebrnej, złotej i platynowej. Dodatkowym atutem systemu jest jego otwartość na integrację z aplikacjami branżowymi.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat świątecznej promocji enova prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 634 05 44 oraz pod adresem mailowym erp@polkas.pl.