Skip to main content

iKsięgowosć24 to usługa Comarch dedykowana dla Biur Rachunkowych, posiadających oprogramowanie Comarch ERP Optima. Korzystając z tej usługi Biuro Rachunkowe staje się członkiem Społeczności Biur Rachunkowych Comarch, dzięki czemu ma dostęp do szeregu dodatkowych funkcjonalności. Główne korzyści to:

  • Promocja na portalu iKsięgowość24 – możliwość stworzenia własnej wizytówki, pozyskania nowych Klientów i ułatwienia im kontaktu z Biurem.

  • Darmowy program do faktur dla Klientów Biura – Biuro może oferować Klientom program do fakturowania online Comarch ERP XT. Aplikacja do fakturowania jest darmowa przez pierwszy rok korzystania pod warunkiem, że Klient wymienia dane z programu z Biurem Rachunkowym (przesyła faktury za pośrednictwem Internetowej Wymiany Dokumentów).

  • Usprawnienie pracy w Klientami – dzięki aplikacji Comarch ERP XT Klienci jednym kliknięciem będą mogli przesłać istotne dokumenty do Biura Księgowego, co znacznie skraca czas obiegu tych dokumentów.

  • Bezpieczeństwo danych – w pakiecie Premium iKsięgowość Biuro otrzymuje rozwiązanie iBard Backup, tworzące kopie bezpieczeństw zgodnie z ustalonym harmonogramem i umieszcza je w bezpiecznej chmurze, zapewniając dostęp do kopii baz w przypadku np. awarii serwera.

Dodatkowo platforma iKsięgowość24 jest szeroko promowana przez Comarch – więc promowane są także Biura do niej należące.

Do końca roku pakiet iKsięgowość24 jest dostępny w wersjach zielonej, srebrnej i złotej, różniących się od siebie zakresem funkcjonalności. Od 1 stycznia licencjonowanie będzie prostsze – będą dostępne dwa pakiety, Podstawowy (bezpłatny, obejmujący własną wizytówkę, promocję na portalu, dostęp do zapytań Klientów i wymianę dokumentów) oraz Premium (płatny, obejmujący wszystkie funkcjonalności). W nowej odsłonie iKsięgowości24 Comarch zwiększył pojemność konta iBard i zniósł limit dokumentów przesyłanych w ramach IWD. Jeszcze przed Świętami ma pojawić się także odświeżona, nowoczesna strona internetowa portalu. Warto zatem skorzystać z nowych możliwości i otworzyć sobie drogę do pozyskania nowych Klientów i unowocześnienia sposobu funkcjonowania Biura – wszystkich zainteresowanych zamówieniem pakietu, zapraszamy do kontaktu z Polkas!