Skip to main content

Firma Polkas od lat jest znana z dążenia do oferowania rozwiązań jak najlepiej odwzorowujących realne potrzeby swoich klientów.

W ostatnim czasie zintensyfikowaliśmy działania mające na celu zwiększenie konkurencyjności oprogramowania enova365 poprzez rozwijanie autorskich dodatków funkcjonalnych.

Efektem naszych prac było pojawienie się dodatków Polkas.Windykacja, który pozwala na łatwą wysyłkę informacji o zaległych płatnościach kontrahentów, Polkas.ImportJPK umożliwiający wczytywanie dokumentów bezpośrednio z plików JPK_VAT i JPK_FA oraz integratory z e-sklepami Prestashop, Sote i Magento, pozwalające na wymianę informacji między enova365 a e-commerce.

Z dumą informujemy Państwa o zakończeniu prac nad kolejnym projektem dodatku enova365, importującego dokumenty z raportu generowanego przez Uber bezpośrednio do ewidencji dokumentów systemu.

Dodatek znacząco ułatwi współpracę biur rachunkowych z kierowcami Uber. Jest to krok milowy, od tej pory księgowy nie będzie musiał ręcznie wprowadzać wszystkich dokumentów z raportu, wystarczy kilka sekund, a ich gotowy zestaw pojawi się bezpośrednio w bazie danych enova365.

Importer jest już dostępny w sprzedaży! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z działem handlowym Polkas.