Skip to main content

Z przyjemnością informujemy Państwa, że aplikacja Comarch ERP iFaktury24 ma już ponad 4 000 użytkowników i dzięki swej prostocie cieszy się rosnącym powodzeniem przede wszystkim wśród małych firm, które nie potrzebują drogiego programu do fakturowania, wyposażonego najczęściej również w obsługę magazynu.

Comarch ERP iFaktury24 służą przede wszystkim do prostego fakturowania, a nowy moduł Faktury + Księgowość dodatkowo umożliwia prowadzenie rozliczeń w oparciu o Książkę Przychodów i Rozchodów. W temacie księgowości nowością w iFakturach24 jest również możliwość generowania i wysyłania do Urzędu Skarbowego tzw. e-deklaracji oraz prowadzenie spisu majątku firmy.

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów, aplikacja Comarch ERP iFaktury24 została połączona z platformą aukcyjną iMall24, a także od teraz umożliwia dodawanie opisów na fakturach i innych dokumentach handlowych oraz ich dublowanie.

Jako, że Comarch ERP iFaktury24 zainstalowane są na serwerach Comarchu, a klienci korzystają z tzw. oprogramowania w chmurze, otrzymują oni pewność pracy na oprogramowaniu na bieżąco dostosowywanym do ciągle zmieniającego się prawa podatkowego.