Skip to main content

Jako, że ostatni kwartał roku jest okresem, w jakim firmy często decydują się na wymianę oprogramowania, firma Comarch przygotowała pakiet promocji, które mają zachęcić potencjalnych klientów do wdrożenia systemu Comarch Optima.

Program Comarch Optima występuje w dwóch wersjach – standardowej i tzw. Plus, charakteryzującej się bogatszą funkcjonalnością. W ramach jednej instalacji (na jednym kluczu sprzętowym) standardowo występować mogą tylko licencje w jednej wersji, natomiast do końca 2012 roku Comarch umożliwił współistnienie modułów w różnych wersjach na tym samym kluczu.

Jeżeli firma dopiero rozpoczyna działalność, wówczas często barierą dla niej są koszty początkowe, związane z zakupem programu. Aby obniżyć próg wejścia, firmy istniejące na rynku krócej niż pół roku otrzymają 10% rabatu na zakup Comarch Optimy, bez względu na ilość kupowanych modułów i stanowisk.

Mamy też bardzo ciekawą ofertę dla podmiotów korzystających z modułu Analizy w Optimie, polegającą na możliwości migracji do Analiz BI na bardzo korzystnych warunkach.

Szczegóły u naszych Doradców, zapraszamy do kontaktu.