Skip to main content

Z racji panujących na rynku trendów i rosnącej popularności sprzedaży w kanale e-commerce Comarch uruchomił specjalną akcję promocyjną pod hasłem „Otwórz się na e-commerce”, w ramach której klienci mogą sami przekonać się jakie korzyści daje korzystanie z e-Sklepu Comarch. Kampania ta skierowana jest do użytkowników oprogramowania Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, nie korzystających do tej pory z żadnej wersji modułu Comarch ERP e-Sklep.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, na adres erp@polkas.pl lub pod numerem 012 634 05 44. POLKAS jest jednym z zaufanych Partnerów, dedykowanych do prowadzenia wdrożeń w ramach tej akcji. Daje ona możliwość nieodpłatnego korzystania z e-Sklepu Comarch przez okres 6 miesięcy. Warto się spieszyć, gdyż kampania trwa do 30.06.2022, a dzięki niej oprócz e-Sklepu za darmo na pół roku zyskać można aż 7 000 złotych w ramach pakietu usług dodatkowych. Obejmują one między innymi:

  • pozycjonowanie e-Sklepu,
  • kampanie marketingową oraz e-mailową,
  • usługi prawnicze,
  • back-up danych,
  • reklamę on-line.

Zapraszamy! Odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać optymalną dla Państwa wersję funkcjonalną e-Sklepu. Zapewniamy pomoc przy uruchomieniu, konfigurację połączenia z systemem Comarch ERP oraz bieżące wsparcie.