Skip to main content

Krakowski producent rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorców, firma Comarch, już od dłuższego czasu skutecznie promuje wśród swoich klientów model użytkowania oprogramowania w formie usługi. Dla wielu, szczególnie mniejszych firm, jest to dobra alternatywa dla inwestycji w zakup licencji oraz infrastruktury informatycznej.

Warto podkreślić, że systemy IT w modelu Software as a Service (w skrócie: SaaS) oferowane są przez Comarch już od 12 lat. W okresie od stycznia do czerwca 2012 przychody związane z tym obszarem osiągnęły poziom 1,9 mln zł, czyli o 34% więcej niż w pierwszej połowie 2011 roku.

Firma Comarch zadbała o to, aby jak najszerszy wachlarz oprogramowania dostępny był w tzw. chmurze obliczeniowej (czyli jako usługa). Do rozwiązań tego typu należą między innymi SaaS’owe wersje systemów ERP: Comarch iOptima24 i Comarch CDN iXL24, a także rozwiązania z rodziny iComarch24:

  • iBard24 – narzędzie do archiwizacji danych,
  • iFaktury24 – aplikacja do prostego fakturowania,
  • iSklep24 – sklep internetowy, zintegrowany z oprogramowaniem Comarch,
  • iMall24 – internetowa galeria handlowa.

Dzwoniąc pod numer telefonu 12 634 05 44 uzyskają Państwo bliższe informacje na temat systemów oferowanych w modelu Software as a Service. Zapraszamy do kontaktu z nami.